DORUČENÍ A DÁREK ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE NAD 1475 kč

ZDRAVÁ POKOŽKA

 1. Co je kožní bariéra? Je ta vaše zdravá?
  28. 09. 2023

  Co je kožní bariéra? Je ta vaše zdravá?

  Co je kožní bariéra a proč je důležitá pro vaši kůži a celkové zdraví? Možná jste si ještě nikdy nepoložili tuto otázku, ale správná péče o vaši kožní bariéru může mít obrovský vliv na zdraví a vzhled vaší pleti. V tomto článku se dočtete, jak můžeme udržet vaši kožní bariéru v kondici a jak pracovat s jejím poškozením.

  Čtěte více
 2. Jak se popasovat s mastnou pletí – vysoušet nebo mazat?
  07. 08. 2023

  Jak se popasovat s mastnou pletí – vysoušet nebo mazat?

  Trápi vás mastná pleť? Príčiny vzniku mastnoty môžu byť rôzne, no hlavná dilema v starostlivosti býva len jedna. Vysúšať či krémovať? V článku sa dočítate, čo je v starostlivosti o mastnú pleť najdôležitejšie a ako s ňou pracovať.

  Čtěte více
 3. Jak rozpoznat alergii na slunce a jak jí předcházet?
  13. 07. 2023

  Jak rozpoznat alergii na slunce a jak jí předcházet?

  V článku se dočtete jak rozpoznat alergii na slunce. Na co si dávat pozor při výběru kosmetiky a co účinně funguje? Představíme spolehlivou ochranu pokožky proti sluneční alergii.

  Čtěte více
 4. Jak vybrat ten nejlepší krém na opalování pro děti?
  03. 07. 2023

  Jak vybrat ten nejlepší krém na opalování pro děti?

  Každý rodič si přeje, aby bylo jejich dítě maximálně chráněno před zdravotními riziky. Pokud jde o léto, hledání nejlepší ochrany pro děti je jedním z důležitých úkolů rodičů. V článku přinášíme několik tipů, které vám pomohou s výběrem správného opalovacího krému.

  Čtěte více
 5. Čo je príčinou vzniku akné v neskorom veku? Ako to riešiť?
  22. 05. 2023

  Co je příčinou vzniku akné v pozdním věku? Jak to řešit?

  Důvody mohou být různé – genetika, hormonální výkyvy, nesprávná životospráva a péče o pleť. Co všechno se na tvorbě akné v dospělosti podílí? A co ho může eliminovat? V článku se budeme věnovat příčinám a poskytneme rady, které by mohly stavu akné pomoci nebo mu předejít.

  Čtěte více
 6. Jak si vytvořit účinnou rutinu péče o citlivou pleť s akné?
  01. 05. 2023

  Jak si vytvořit účinnou rutinu péče o citlivou pleť s akné

  To, že alfou a omegou zdraví jakéhokoli typu pokožky je pravidelné čištění a hydratace už víme. Ovšem k citlivé pokožce se sklonem k akné, bychom měli být přece jen o trochu více pozornější. V článku se dozvíte, na co myslet, aby byla péče o citlivou pokožku co nejúčinnější.

  Čtěte více
 7. Co se v pleti děje během noci a proč není dostačující čistit ji jen večer?
  24. 04. 2023

  Co se v pleti děje během noci a proč není dostačující čistit ji jen večer?

  Mnoho lidí podceňuje ranní čištění pleti. I když jí věnují hodně pozornosti při večerní rutině, zapomínají na důležitost ranního čištění. Proč je ranní péče o pleť tak důležitá? Přinášíme odpovědi na otázky.

  Čtěte více
 8. Stres a akné – uklidněte se, vyhněte se vyrážkám
  19. 04. 2023

  Stres a akné – uklidněte se, vyhněte se vyrážkám

  Trpíte akné? Kladete si otázku, proč se musíte setkávat s akné i v dospělosti? Dopřát si relaxaci je důležité nejen pro psychické zdraví, ale také pro zdraví naší pleti. V tomto článku se dozvíte, jak souvisí akné se stresem a poskytneme vám rady, jak mu předejít.

  Čtěte více
 9. Trápí vás tmavé kruhy pod očima? Máme řešení.
  20. 03. 2023

  Trápí vás tmavé kruhy pod očima? Máme řešení.

  Trápí vás nepříjemné tmavé kruhy pod očima a hledáte řešení? Nezoufejte, nejste sami. Existuje mnoho důvodů, proč se mohou objevit. V tomto článku se dozvíte několik rad a tipů, které vám pomohou zmírnit nebo se dokonce zbavit tmavých kruhů pod očima.

  Čtěte více
 10. 5 nejčastějších kožních problémů
  13. 03. 2023

  5 nejčastějších kožních problémů

  Kožní problémy můžete zdědit, zapříčinit si je nesprávnou péčí nebo „přinést si je“ z veřejného koupaliště. Kožní onemocnění - které patří k těm nejčastějším? V tomto článku získáte cenné rady, jak s nimi poradit.

  Čtěte více
 11. Akné
  27. 02. 2023

  Akné - 7 mýtů a faktů

  Pomáhá slunce na akné? Způsobuje akné konzumace čokolády? Shromáždili jsme pro vás sedm mýtů a ověřili jsme fakta. V tomto článku se dozvíte, co je „pravda“ o akné a jaká je správná péče o mastnou pleť a akné.

  Čtěte více
 12. Akné v dospělosti
  20. 02. 2023

  Akné v dospělosti - jak se ho zbaviť?

  Akné netrápí pouze teenagery, ale i dospělé. Většinou se vyskytuje na tváři, ale může se objevit i na jiných částech těla. V tomto článku se dozvíte o příčinách akné v dospělosti a efektivních způsobech, jak se ho zbavit.

  Čtěte více
 13. Péče o citlivou pleť u dětí a miminek
  06. 02. 2023

  Péče o citlivou pleť u dětí a miminek

  Citlivá pokožka u dětí a miminek je častým problémem, který si vyžaduje zvýšenou pozornost. Co je příčinou citlivé pokožky u dětí a jak ji správně ošetřovat? V tomto článku se dozvíte, jak rozpoznat citlivou pokožku, jak se jí vyhnout a jak ji správně ošetřovat.

  Čtěte více
 14. Hliníkové soli v antiperspirantech a deodorantech. Jsou škodlivé nebo bezpečné?
  23. 01. 2023

  Hliníkové soli v antiperspirantech a deodorantech. Jsou škodlivé nebo bezpečné?

  Antiperspiranty a deodoranty zařazujeme do naší každodenní rutiny. Hliníkové soli v nich jsou však spojovány se vznikem některých nemocí. Jak nebezpečné ve skutečnosti jsou? V tomto článku přinášíme aktuálně diskutovaná témata, která probíhají již mnoho let a opakovaně znepokojují spotřebitele.

  Čtěte více
 15. Strie. Jak jim předcházet a jak je léčit?
  16. 01. 2023

  Strie. Jak jim předcházet a jak je léčit?

  Strie – mnohé ženy, zejména ty s citlivou pokožkou, zápasí se striemi na břiše, bocích, hýždích a prsou. Nejsou to vždy strie, i když se jim tak často říká. Strie mohou postihnout také muže, protože existuje mnoho příčin. V článku naleznete také tipy, jak striím předcházet a co pomáhá se jich zbavit.

  Čtěte více
 16. Péče o citlivé oční okolí. Toto jste určitě nevěděli.
  27. 12. 2022

  Péče o citlivé oční okolí. Toto jste určitě nevěděli.

  Oční okolí se vyznačuje vysokou jemností a citlivostí. Přečtěte si více o tom, jaká péče o citlivé oční okolí je vhodná pro jednotlivé typy pokožky.

  Čtěte více
 17. Lupy a šupinatá pokožka hlavy
  23. 10. 2022

  Trápí vás lupy a šupinatá pokožka hlavy? Máme řešení!

  Proč a jak vznikají lupy? Co je důležité dodržovat, abyste předešli jejich tvorbě? Jaké vlasové produkty pomáhají zamezit tvorbě lupů? Dá se jich úplně zbavit?

  Čtěte více
 18. Pleťové masky
  21. 10. 2022

  Proč jsou pleťové masky tak důležité i pro citlivou či problémovou pleť?

  Pleťová maska dodává pokožce speciální péči. Proč jsou masky důležité i pro citlivou, či zarudlou pleť a jak si z nabídky masek vybrat?

  Čtěte více
 19. Kuperóza a rosacea
  13. 10. 2022

  Kuperóza a rosacea, jaký je mezi nimi rozdíl a co s tím můžete udělat?

  Onemocnění, které sice není zdraví škodlivé, avšak sníží sebevědomí každému, koho trápí zarudnutí pokožky, které se může rozvinout do pokročilejšího stadia, a to růžovky. Přečtěte si o příčinách, rozdílech a čemu se při onemocnění rozhodně vyvarovat.

  Čtěte více
 20. EKZÉM: Co zmírňuje svědění a zarudnutí kůže?
  16. 09. 2022

  EKZÉM: Co zmírňuje svědění a zarudnutí kůže?

  Slovo "ekzém" pochází z řečtiny a znamená bublání nebo nárůst. Ekzém je podskupinou takzvané dermatitidy. Dermatitida je zánětlivé onemocnění kůže. Výskyt tohoto onemocnění se za posledních 50 let v Evropě zdvojnásobil a atopickou dermatitidou dnes trpí již 50 milionů Evropanů. To je vyjádřeno silným zarudnutím, svěděním a pálenímkůže . Vysvětlíme vám, jak si můžete od ekzému ulevit s dobrými ošetřujícími přípravky nebo i jednoduchými domácími prostředky.

  Čtěte více
 21. Make-up na akné
  09. 08. 2022

  Make-up na akné nebo pro citlivou pleť

  Make-up na akné nebo pro citlivou, podrážděnou pleť je mnohokrát problém. Znáte to, v některých dnech prostě make-up nepřichází v úvahu. Zarudnutí, vyrážky a naše nedokonalosti rozhodně nechceme ukazovat celému světu.

  Čtěte více
 22. Zdravá pokožka
  02. 08. 2022

  Anti-aging pro citlivou pleť – dvojnásobně náročnější péče

  Ochrana citlivé pokožky před vznikem vrásek a předčasným stárnutím si vyžaduje velkou dávku péče.Pokud máte jemnou, senzitivní pokožku náchylnou na alergie nebo suchou pokožku, projeví se to rychlejším stárnutím pleti a vznikem vrásek. Jak tomu zabránit? Přečtěte si v našem článku.

  Čtěte více
 23. Kosmetika pro domácí čištění pleti
  12. 07. 2022

  ČIŠTĚNÍ PLETI BYSTE NEMĚLI PODCEŇOVAT, JE TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ KROK VAŠÍ DENNÍ RUTINY

  Každé pleti prospívá pravidelná několikakroková rutinní péče, která je přizpůsobena jejím potřebám. U nečisté pleti a akné je však obzvlášť důležitá systematická a důsledná péče. Zde se dozvíte, proč je čištění pleti jedním z nejdůležitějších kroků denní péče a jak se můžete postarat o problematickou pleť s akné krok za krokem.

  Čtěte více
 24. Měli by se muži starat o svou pleť jinak než ženy?
  30. 05. 2022

  MĚLI BY SE MUŽI STARAT O SVOU PLEŤ JINAK NEŽ ŽENY?

  Muži a ženy se v mnoha ohledech liší už na první pohled. Liší se ale také pleť mužů a žen? Odpověď zní: ano. Než si však povíme o těchto rozdílech, je důležité si uvědomit, že existují i podobnosti. Stejně jako mnoho žen i mnoho mužů si například přeje zdravě vypadající pleť a řeší problémy, jako jsou citlivost pleti, akné nebo stárnutí. Proto si zaslouží produkty navržené speciálně pro jejich jedinečné potřeby.

  Čtěte více
 25. Jak dermokosmetika pomáhá při léčbě kožních problémů?
  10. 05. 2022

  JAK DERMOKOSMETIKA POMÁHÁ PŘI LÉČBĚ KOŽNÍCH PROBLÉMŮ?

  Dermokosmetika dokáže měnit vzhled pokožky nejen na fyzické, ale i na biologické úrovni, dokáže ovlivnit fyziologii nejen normální, ale i problematické a poškozené pokožky, vlasů nebo nehtů. Pro jaké další výhody si ji zamilujete?

  Čtěte více