Oční krémy

Oční okolí je mnohem tenčí a citlivější než zbytek obličeje a proto vyžaduje také speciální péči v podobě očního krému. Pokožka kolem očí je tenká, proto velmi rychle ztrácí vodu a je náchylná k podráždění, alergii či dehydrataci. Je důležité volit oční krémy vyvinuté dermatology Dado Sens, kteří je naformulovali tak, aby pronikli a účinkovali na jemné a citlivé struktuře kůže v okolí očí a předcházeli tak podrážděním, otokům či vráskám.

Filter

4 položek

na stránce
 1. -20%
  Oční krém na suchou, atopickou pokožku EXTRODERM
  Rating:
  100%
  Běžná cena 573 Kč / 15ml Akční cena 459 Kč / 15ml
 2. -25%
  Oční fluid na citlivou pokožku PROBALANCE
  Rating:
  100%
  Běžná cena 498 Kč / 15ml Akční cena 374 Kč / 15ml
 3. -15%
  Oční krém na zralou, citlivou pleť proti vráskám REGENERATION E
  Rating:
  100%
  Běžná cena 823 Kč / 15ml Akční cena 700 Kč / 15ml
 4. -25%
  PROBALANCE Oční obklady 4 x 2 ks
  Rating:
  100%
  Běžná cena 625 Kč / 4 x 2ks Akční cena 469 Kč / 4 x 2ks
Filter

4 položek

na stránce

Přírodní oční krémy na vrásky i otoky či zklidnění a regeneraci

Přírodní oční krémy od dermokosmetiky DADO SENS jsou speciálně naformulovány na základě specifických potřeb pleti například za účelem zklidnění podráždění, zarudnutí, hydratace, regenerace, vyhlazení vrásek či podpory tvorby kolagenu a elastinu, zmírňování otoků či tmavých kruhů pod očima. Účinnost produktů je klinicky a dermatologicky potvrzena.

Je zapotřebí být opatrný při výběru. Vybírejte si jen přírodní produkty, ověřenou dermokosmetiku, která okolí vašich očí nijak nezatíží a zároveň nepodráždí vaše oči. Oční krémy Dado Sens okolí vašich očí uklidní, omladí, zregenerují a dodají ztracenou vitalitu.