DORUČENÍ A DÁREK ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE NAD 1475 kč

SENSACEA

Pleťová emulze pro zarudlou pleť a kuperózu SENSACEA MINI 15 ml

Běžná cena 175 Kč Akční cena 88 Kč
Dostupnost: Skladem
-50%
SKU
602318

Emulze je určena pro velmi citlivou až hypersensitní pokožku. Přípravek pokožku zklidní a hydratuje ji. Redukuje zarudnutí pleti, ochlazuje tváře. Vhodná také pro citlivou pokožku.

  • Výrobok bez živočíšnych prísad a zložiek pochádzajúcich zo zvierat.
  • Patríme medzi spoločnosti, ktoré plnia trvalo udržateľné štandardy a trvalo udržateľný rozvoj, podporujeme ekonomiku a ekológiu a prácu v treťom svete.
  • Spoločnosť s ekologicky udržateľnými výrobkami a službami.

+ PODPORUJE POSÍLENÍ POKOŽKY
– REDUKUJE ZAČERVENÁNÍ

Pleťová emulze linie SENSACEA od certifikované přírodní derma kosmetiky DADO SENS je určena pro velmi citlivou až hypersenzitivní pokožku s tendencí ke kuperóze až po první příznaky stadia růžovky s mírným až středním zarudnutím. Kosmetický přípravek pokožku zklidní a dodává jí hydrataci. Redukuje mírné až střední zarudnutí pleti, ochlazuje a redukuje zarudnutí tváří. Vysoce účinné ošetřující látky z lékořice, Aloe vera a purpurových červených řas při pravidelném používání trvale zjemňují podrážděnou pokožku s dlouhodobým účinkem. Je vhodným doplňkem terapeutické péče o mírný stupeň rosacey.

Vhodná také pro velmi citlivou pokožku, kuperózu, vhodný doplněk terapeutické péče o růžovku.

Hlavní složky:

ALOE VERA
· Zmírňuje podráždění a hydratuje.

ČERVENÁ ŘÁSA
· Snižuje zarudnutí.
· Posiluje vlásečnice.

 dado sens dermokozmetika benefity dado sens dermokozmetika benefity dado sens dermokozmetika benefity

DADO SENS Dermocosmetics - přírodní dermokosmetika založená na přírodě s extrémně vysokými nároky na citlivou pokožku. Kvalita, čistota a bezpečnost potvrzena certifikační organizací CSE "Certified sustainable economics".

Vyhýbáme se neověřeným a sporným látkám. Obsahuje 0% hliníkových solí, 0% živočišných výtažků, 0% PEG, 0% minerálních olejů, 0% parafínů, 0% syntetických glykolů, 0% silikonů, 0% ftalátů, 0% ethanolaminů, 0% oxybenzonů, 0% formaldehydů, 0% syntetických vůní, 0% mikroplastů. Většina produktů je bez lepku a vegan!

Podrobnosti
SKU602318
UrčeníTvář
VýrobceDADO SENS
Produktová línieSENSACEA
Typ pletiKuperózní a zarudlá pokožka
KategoriePleťová séra
Napište svou recenzi
Hodnocený produktPleťová emulze pro zarudlou pleť a kuperózu SENSACEA MINI 15 ml
Vaše hodnocení