PURDERM

Kosmetická mini sada pro mastnou, problémovou pokožku PURDERM

Rating:
93%
Běžná cena 600 Kč / 4ks Akční cena 450 Kč / 4ks
Dostupnost: Skladem
-25%
SKU
601504
LIMITOVANÁ EDICE! Péče o pleť jak se patří můžete mít vždy po ruce v kosmetické taštičce. Pleť je zklidněná, hydratovaná a posílena.
 • Certifikát zaručuje dodržiavanie najvyšších štandardov vo výrobe.
 • Patríme medzi spoločnosti, ktoré plnia trvalo udržateľné štandardy a trvalo udržateľný rozvoj, podporujeme ekonomiku a ekológiu a prácu v treťom svete.
 • Nepoužívame živočíšne výťažky alebo výrobky testované na zvieratách.
 • Spoločnosť s ekologicky udržateľnými výrobkami a službami.

Péče PURDERM byla speciálně vyvinuta tak, aby pokožku šetrně zbavovala nečistot díky svému obsahu aktivních přírodních látek s vyživujícími a protizánětlivými účinky. Dokáže také zabraňovat vzniku nových vyrážek nebo komedonů (černých teček). Pokožka se tak postupně čistí, je vyváženější a udržovaná. Je vhodná také pro citlivou pleť.

Kosmetická taštička obsahuje produkty:

MINI ČISTICÍ MLÉKO 25ml. Jemně ošetřuje problémovou pleť v každém věku až do hloubky pórů. Jemně rozpustí zrohovatělou pokožku, uvolní ucpané póry a podpoří odplavování kožního mazu.
MINI ČISTICÍ TONIKUM 15ml. Čistící působení snižuje tvorbu bakterií. Předchází tvorbě vyrážek, uhrů a zabraňuje zánětům, které jsou způsobeny nečistotami.
MINI NORMALIZAČNÍ KRÉM 15ml. Normalizační krém šetrně otevírá mazové žlázy a uvolňuje, ucpané póry, zlepšuje tvorbu kožního mazu a zabraňuje vzniku vyrážek, černých teček a zánětu. Zklidňuje pokožku a dodává jí hydrataci.
MINI PLEŤOVÁ MASKA 15ml. Opatrně rozpustí zrohovatělou pokožku, uvolní ucpané póry a podpoří odplavování kožního mazu. Pokožku ošetřuje a působí antibakteriálně. Předchází tvorbě vyrážek, uhrů a zabraňuje zánětům, které jsou způsobeny nečistotami.

 dado sens dermokozmetika benefity dado sens dermokozmetika benefity dado sens dermokozmetika benefity

DADO SENS Dermocosmetics - přírodní dermokosmetika založená na přírodě s extrémně vysokými nároky na citlivou pokožku. Kvalita, čistota a bezpečnost potvrzena certifikační organizací CSE "Certified sustainable economics".

Vyhýbáme se neověřeným a sporným látkám. Obsahuje 0% hliníkových solí, 0% živočišných výtažků, 0% PEG, 0% minerálních olejů, 0% parafínů, 0% syntetických glykolů, 0% silikonů, 0% ftalátů, 0% ethanolaminů, 0% oxybenzonů, 0% formaldehydů, 0% syntetických vůní, 0% mikroplastů. Většina produktů je bez lepku a vegan!

Podrobnosti
SKU601504
EAN4011140214376
VýrobceDADO Cosmed GmbH.
Produktová líniePURDERM
Typ pletiMastná pleť a akné, pozdní akné
Balení4ks
KategorieSady a sety
Napište svou recenzi
Hodnocený produktKosmetická mini sada pro mastnou, problémovou pokožku PURDERM
Vaše hodnocení
 • ALLANTOIN

  ALANTOÍN
  Prírodná aktívna zložka, ktorá sa nachádza napríklad v kostihoji a pagaštane konskom. Má regeneračný účinok na tkanivo a zmierňuje podráždenie.

 • DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE

  SLADKÉ DRIEVKO
  Draselná soľ glycyrhizínovej kyseliny. Účinná zložka získaná z koreňa sladkého drievka. Zmierňuje podráždenie na pokožke.

 • SALICYLIC ACID

  KYSELINA SALICYLOVÁ
  Jemne rozpúšťa odumretú pokožku pre mierny exfoliačný efekt. Má antibakteriálne vlastnosti a používa sa ako prírodné konzervačné činidlo. Vyskytuje sa prirodzene v mnohých rastlinách, najznámejšou je vŕba.