DORUČENÍ A DÁREK ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE NAD 1475 kč

O NÁS

CZ_DD_ikony_dermatologicky_teystovane_white

"Pouze ten, kdo rozumí pokožce, může optimálně vyhovět jejím potřebám.

To vyžaduje podrobné znalosti.

V naší společnosti jejich poctivě získáváme

již více než 30 let."

Michael Lindner, zakladatel a výkonný ředitel DADO SENS DERMACOSMETICS

warum-dermakosmetik

SPECIALISTA NA VAŠI POKOŽKU

Dermokosmetika DADO SENS se zaměřuje na precizní a maximálně účinnou péči o nejcitlivější typy pleti. Specializované sady přírodních produktů, které byly dermatologicky testovány a vyvíjeny během mnoha let výzkumu, podporují jemnou, velmi citlivou pokožku a navracejí ji do rovnováhy.

Chceme, aby se všichni, bez ohledu na kožní potíže a problematickou pleť, cítili zdraví a krásní. To vše s důrazem na kvalitu a naturální původ našich přípravků.

PROČ DERMOKOSMETIKA?

Ekologie a ochrana přírody je problémem nás všech. Ani my nechceme ignorovat negativní dopady a důsledky znečištění planety na vlastní zdraví. Za poslední desetiletí pod vlivem ekologických problémů enormně narostly počty lidí trpících různými alergiemi, neurodermatitidou a jinými kožními onemocněními. Tyto potíže trápí dospělé, ale stále více i děti a dospívající.

Správným a vysoce účinným řešením je přírodní dermokosmetika, která působí na citlivou a suchou pleť nanejvýš efektivně a bez nežádoucích vedlejších účinků.

DD-Folgen-Umwelteinfluesse
DD-Labor

JAK VZNIKLO DADO SENS

Michael Lindner, odborník v dané oblasti, má mnohaleté zkušenosti s prací ve farmaceutickém průmyslu. A právě vlastní poznání jej dovedlo k potřebě inovovat dostupné produkty dermatologické péče. Pochopil, že síla je v přírodě a naturálním složení produktů, které nezatěžují tělo a ani životní prostředí.

1. ledna 1987 založil společnost DADO-cosmed GmbH. V souladu se zásadou „Přírodní složení, medicínská péče“ vyvinula společnost DADO-cosmed GmbH v úzké spolupráci se špičkovými dermatology sérii speciální kosmetiky, která pomáhá citlivé pokožce vrátit se k normálu.

K dispozici je základní linie péče o pleť a tělo, jakož i doprovodná léčba kožních potíží. Všechny produkty společnosti DADO SENS DERMACOSMETICS vyvinuté za uplynulá tři desetiletí spojuje přírodní základ a jsou vhodné pro všechny typy pleti.

Sortiment naší přírodní kosmetiky na vlasy, tělo a obličej je opravdu široký a rozmanitý. Nabízíme specializované produkty pro lidi všech věkových kategorií s velmi suchou a citlivou pokožkou, jakož i pro alergiky a lidi s akné, cukrovkou, neurodermatitidou, psoriázou nebo růžovkou.

2004/2005 - Ektoin a REGENERATION E

Ať už se jedná o základní péči nebo o doprovodnou léčbu, společnost DADO SENS DERMACOSMETICS za poslední tři desetiletí vytvořila dermokosmetická řešení založená na přírodě, pro všechny typy citlivé pokožky. Sortiment nyní zahrnuje širokou nabídku pro lidi všech věkových skupin s velmi suchou a citlivou pokožkou, jakož i pro alergiky a lidi s akné, cukrovkou, neurodermatitidou, psoriázou nebo růžovkou.

DD-Sensible-Haut-Loesung

HISTORIE NAŠICH VÝROBKŮ

Dermokosmetika DADO SENS se soustředí na specifické potřeby pokožky v každém věku.

Je to jedinečná, na přírodním základě postavená péče, která je šitá na míru

konkrétním potřebám péče o atopickou dermatitidu, akné, kuperózu, růžovku a psoriázu.

Hlavní myšlenkou je potřeba stavět na přírodním základě.

Je zachována od začátku našeho působení až dodnes.

Avšak léty a zkušenostmi jsme se vyvíjeli, měnili a inovovali.

Ustavičná snaha zlepšovat se a přinášet tu nejkvalitnější přírodní kosmetiku nás neustále posouvala vpřed.

Stručný přehled historie našich produktů je toho jasným důkazem.

1987 - DADO SUN

Koncem 80. let 20. století se téma přiměřené ochrany před slunečním zářením už nedalo ignorovat. Výzkumy škodlivých účinků UV záření hovořily jasnou řečí: před sluncem je třeba se dostatečně chránit, jinak bude akutních kožních reakcí a nemocí (jako je Mallorca akné nebo nejběžnější typ sluneční alergie – sluneční kopřivka a polymorfní světelná dermatóza) stále přibývat.

S cílem nabídnout účinnou přírodní ochranu proti slunečnímu záření i pro suchou a dehydrovanou pleť se sklonem k alergiím jsme v roce 1987 vyvinuli naši sérii SUN, která existuje dodnes.

sun-frueher
extroderm-frueher-1993

1993 - DADO SENS

V roce 1993 přišla na trh naše první série dermatologických kosmetických přípravků na obličej a tělo s názvem DADO SENS. Šlo o komplexní péči zacílenou na extrémně suchou pleť. Úspěch předčil všechna naše očekávání, a tak se z jmenování kosmetické linie stal název celé značky. Výrobní proces celé linie je patentován.

Sérii péče na velmi suchou, ekzémy a alergiemi vysušovanou pleť s označením EXTRODERM naleznete v naší nabídce i dnes.

1994 - CITLIVÁ PÉČE O DOSPÍVAJÍCÍCH

Světlo světa spatřila efektivní péči o obličej SENSITIVE TEEN CARE. Obsahovala produkty na akné u teenagerů, ale také na pozdní akné. Slogan kampaně – „Silný proti pupínkům, šetrný k pokožce“ je stále živý a reprezentuje řadu péče PURDERM.

purderm-frueher
probalance-frueher

1995 - DADO SENS MINERAL

Nevyvážená, namáhaná citlivá pleť si zaslouží zvláštní ochranu a intenzivní péči s přiměřeně zvolenou kosmetikou. Série DADO SENS MINERAL, aktuální linie PROBALANCE, byla speciálně vyvinuta s ohledem na potřeby extrémně citlivé pokožky. Celá péče v maximální míře zohledňuje specifické požadavky jemné pleti. Účinně napomáhá při podráždění pokožky, při alergiích, ale také při periorální dermatitidě.

2004/2005 - Ektoín a REGENERATION E

Poprvé přinášíme v našem produktu revoluční aktivní složku ektoin. Je to aminokyselina, která se v přírodě primárně vytváří mikroorganismy. Slouží k ochraně před teplem, silným UV zářením a vysokými koncentracemi solí. Má hydratační a uklidňující účinek. Z tohoto důvodu je ektoin žádanou složkou kosmetických produktů na zralou a velmi suchou pleť. Přidává se také do opalovacích krémův.

My jsme jej poprvé použili při výrobě fluidu proti stárnutí ECTOIN. Po jeho velkém úspěchu následovala kompletní série péče REGENERATION E – vše s obsahem ektoinu.

regeneratione-frueher
sensacea-frueher

2013 - SENSACEA

Linie SENSACEA přichází na trh v roce 2013 s jasným cílem: nabídnout vhodné, specializované a účinné přírodní přípravky na všechny typy pleti se speciálními požadavky. Kosmetická péče prokazatelně zmírňuje nepříjemné zarudnutí pokožky, má nepopiratelnou účinnost a optimální kompatibilitu. Kosmetická řada SENSACEA se hodí i na pleť s kuperózou a růžovkou.

2015 - HYPERSENZITÍVNÍ

Najít spolehlivý, dobře kryjící make-up na obličej s kožními onemocněními je pro mnohé ženy velkým problémem. Pleť s projevy atopické dermatitidy, akné nebo růžovky nelze zbytečně namáhat a dráždit.

V roce 2015 jsme spojili síly přírody a odborníků na dermokosmetiku a vytvořili jsme špičkový kompatibilní make-up pro extrémně jemnou a suchou pleť. Výjimečná linie líčidel složená z make upu, pudru a řasenky se speciálním ohledem na citlivou a zarudlou pokožku, dokonale kryje nedostatky, pleť vyživuje a regeneruje.

Souběžně s linií speciální dekorativní kosmetiky přišly na trh i jedinečné produkty dermatologické péče – SOS Čajovníkový balzám či SOS Akut krém, který je první volbou pro expresní zklidnění podrážděné pokožky bez nežádoucích vedlejších účinků.

make-up-frueher
dado-sens-portfolio

2019 – RESTART ZNAČKY

Rok 2019 jsme věnovali kompletnímu restartu naší značky. Snaha o její znovuzrození a posun vpřed s sebou přinesla nové vizuály, změny ve způsobech komunikace, obnovené obaly našich ověřených kosmetických výrobků DADO SENS, jakož i zcela svěží produkty dermokosmetiky, které byly premiérově zařazeny do portfolia.