DORUČENÍ A DÁREK ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE NAD 1475 kč

NAŠE PRINCIPY

CZ_DD_ikony_na_prirodnom_zaklade_1

V SOULADU S PRINCIPY:

DD_Wirksamkeit_Moerser

1

PRINCIP ÚČINNOSTI

Produkty dermokosmetiky DADO SENS jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s dermatology. To je garancie, že účinně a přiměřeně podporují všechny přirozené funkce pokožky s výjimečnými potřebami a dodávají jí přesně to, co potřebuje.

Kombinace dlouholetého vědeckého výzkumu a účinných, stoprocentně přírodních ingrediencí. To stojí za úspěchem a jedinečností přírodní kosmetiky DADO SENS. Je to vskutku výjimečná kosmetika vhodná pro každodenní šetrnou a maximálně efektivní péči o citlivou pleť. Unikátní produktové linie pleťové kosmetiky. DADO SENS se specializují na zmírnění různých dermatologických obtíží. V základní nabídce najdete přírodní masky na akné, produkty na atopickou dermatitidu, psoriázu nebo rosaceu.

2

PRINCIP ČISTOTY

Naše dermatologická péče o pokožku splňuje nejvyšší standardy farmaceutického průmyslu. Přírodní produkty DADO SENS jsou hypoalergenní, vhodné i na velmi citlivou pokožku se sklonem k zarudnutí a alergiím. Je to výjimečné spojení nejnovějších vědeckých poznatků a síly z přírody s ohledem na jedinečnost každé pleti.

Bio kosmetika DADO SENS klade extrémně vysoké požadavky na proces výroby všech produktů, ať už jde o komplexní péči o tělo, vlasovou kosmetiku nebo produkty na citlivou pokožku obličeje. Čištění pleti nebylo nikdy jednodušší! Pečlivý výběr, vývoj a testování všech složek jsou naší nejvyšší prioritou. Čistota z přírody - tomu věříme, tím se řídíme. Taková prostě dermokosmetika DADO SENS je.

DD-Reinheitsprinzip-Inhaltsstoffe
DD-Gesundheitsprinzip-MeineHaut-Kleinkind

3

PRINCIP ZDRAVÍ

Upřímně věříme, že jen zdravá pokožka je krásná pokožka. Kosmetika DADO SENS proto klade důraz na jedinečnost každého typu pleti. Důležití jste vy a vaše specifické potřeby. Garantujeme vám, že péče o pleť už pro vás nebude zátěží a problémům. Naše kosmetické produkty vyrábíme s maximálním ohledem na zdraví pokožky. Stejně tak respektujeme všechno živé a jsme přesvědčeni ochránci přírody. DADO SENS vlasová i pleťová kosmetika neobsahuje žádné živočišné výtěžky. Výroba a kontrola všech kosmetických produktů probíhá pod dohledem špičkových odborníků, netestujeme na zvířatech, naše produkty jsou bez syntetických vůní a hliníkových solí.

Zdraví je pro nás nejvyšší prioritou.