UDRŽITELNÁ KRÁSA

 1. Alantoin - přírodní zázrak na výživu a ochranu pokožky
  20. 08. 2023

  Alantoín - prírodný zázrak na výživu a ochranu pokožky

  Alantoín je zložka, ktorá sa používa na zmiernenie podráždenia či citlivosti. Vyniká mnohými vlastnosťami – má totiž schopnosť chrániť pokožku pred podráždením či zapálení rán. No tam jeho účinky zďaleka nekončia. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o tejto zázračnej ingrediencii.

  Čtěte více
 2. Zázrak jménem ektoin, který vás zbaví citlivosti, vrásek i akné v pozdním věku. Jak je to možné?
  29. 05. 2023

  Zázrak jménem ektoin, který vás zbaví citlivosti, vrásek i akné v pozdním věku. Jak je to možné?

  V kosmetickém průmyslu se velmi ojediněle setkáte se složkou, která zaujme svými silnými účinky a ekologickou stránkou zároveň. Řeč je ektoinu, přírodní složce, která je označovaná jako multitalent. Pokud jste o něm neslyšeli, čtěte dál.

  Čtěte více
 3. Kosmetika s obsahem Aloe Vera
  06. 03. 2023

  Kosmetika s obsahem Aloe Vera

  Pokud jde o zklidnění citlivé, alergické pokožky a zajištění dostatku vlhkosti, aloe vera se v kosmetice ukazuje jako multitalent. V tomto článku se dozvíte, v jakých produktech můžete najít aloe vera a proč má organické aloe vera z Guatemaly daleko vyšší účinky.

  Čtěte více
 4. Dermatologicky testováno - co to znamená?
  13. 02. 2023

  Dermatologicky testováno - co to znamená?

  Dermatologický test je důležitým faktorem při výběru kosmetiky. Víte, co přesně to znamená a proč je to tak důležité? V tomto článku se dozvíte, jak fungují dermatologické testy a jak nám pomáhají zabránit alergickým reakcím a podráždění pokožky.

  Čtěte více
 5. clean beauty
  16. 12. 2022

  Clean beauty nebo také čistá kosmetika – co se skrývá za tímto výrazem?

  Pokud se zajímáte o kosmetiku a nové trendy, jedné věci se nevyhnete, a tou je nový fenomén čisté kosmetiky pod názvem CLEAN BEAUTY. Vysvětlíme vám, co znamená „clean beauty nebo čistá krása“, odkud se bere současný rozruch okolo „čisté“ kosmetiky a co od ní můžete očekávat.

  Čtěte více
 6. Správná výživa
  06. 09. 2022

  Neurodermitida: Jak může pomoci správná výživa

  Atopická dermatitida se projevuje především ekzémem a svěděním. V současnosti je atopická dermatitida onemocněním, které představuje přibližně 40% celkového počtu všech kožních onemocnění. Kromě vnějších faktorů, jako je chlad a textilie dráždící pokožku, mohou být spouštěči i některé potraviny.

  Čtěte více
 7. citliva plet
  16. 08. 2022

  Máte citlivou pleť? Čím méně sporných přísad v kosmetice, tím lépe pro vás.

  Citlivá pleť reaguje na různé vnější vlivy, jako je chlad, slunce nebo běžné kosmetické ingredience jako jsou např. vůně, barviva, konzervační látky. Citlivá pokožka má oslabenou kožní bariéru, má oslabený ochranný plášť a sníženou regeneraci, a proto potřebuje co nejcitlivější přístup a kvalitní čisté přípravky, které se vyhýbají kontroverzním složkám.

  Čtěte více
 8. Kvalitní kosmetika
  20. 07. 2022

  KVALITNÍ KOSMETIKA, MASÁŽ TVÁŘE ČI TVÁŘOVÁ JÓGA - DOPROJTE SVÉ PLETI NADSTANDARD

  Každá žena se chce cítit výjimečně a krásně. Jak však své pleti dopřát to nejlepší? Dlouhodobě krásnou a zdravou pleť dosáhneme kvalitními produkty, masáží obličeje a obličejovou gymnastikou.

  Čtěte více
 9. Složením čistá kosmetika je cestou ke zdravé pleti
  17. 05. 2022

  SLOŽENÍM ČISTÁ KOSMETIKA JE CESTOU KE ZDRAVÉ PLETI

  Všechny ženy bez ohledu na věk mají společné to, že chtějí vypadat dobře, mít krásnou, vyživenou, hydratovanou pleť, rády experimentují a utrácejí peníze za různé kosmetické vychytávky. Konvenční kosmetické značky nebo kosmetické úkony, které slibují zázraky na počkání, jsou sice trendy, ale jejich dlouhodobý dopad na pleť je sporný, ba dokonce kontroverzní. Ptáte se, jak si dlouhodobě zajistit krásnou a zdravou pleť?

  Čtěte více