Female-model_banner3_1_

AKNÉ V DOSPĚLÉM VĚKU: Které ingredience vám pomohou zbavit se akné?

Akné je nepříjemná záležitost nejen pro naši pleť, ale i sebevědomí. Nepříjemné vyrážky na obličeji se těžko maskují makeupem a každá další vyrážka nás nutí ptát se - co děláme špatně? Proč se nemůžeme zbavit akné? Existuje však několik účinných přírodních ingrediencí, které vám pomohou v boji proti akné, předcházet flekům a drobným jizvičkám.

ALANTOIN

Alantoin (Allantoin) je přírodní ingredience, která se získává z kostivalu a paganštanu koňského. Má výrazné hojivé účinky, proto je oblíbenou ingrediencí v pleťové péči proti akné. Jejím úkolem je vyživit a ochránit pokožku. Zklidňuje svědění, které může být průvodním jevem akné. Má i regenerační účinek - obnovuje kožní tkáň, která je následkem akné poškozené. Díky tomu alantoin předchází vzniku skvrn a drobných jizviček po akné.

KYSELINA SALICYLOVÁ

Kyselina salicylová se chová jako exfoliant - odstraňuje odumřelé buňky z povrchu pokožky a zabraňuje ucpávání pórů. Je účinná i jako prevence proti vzniku černých teček. Dokáže působit na kožní bílkovinu keratin, kterou změkčuje a rozpouští.

Rozpuštění keratinu umožní snadnější odstranění odumřelých buněk z povrchu kůže. Kyselina salicylová je také rozpustná v tucích. To znamená, že nepůsobí jen na povrchu kůže, ale dokáže se transportovat do hlubších částí pokožky, čímž se zintenzivní působení aktivních látek z krému.

KOŘEN LÉKOŘICE

Lékořice má za úkol normalizovat pokožku a uklidnit ji. Preventivně působí proti vzniku skvrn po akné a urychluje hojení. Používá se hlavně jako úleva proti zánětu kůže v případě akné.

Účinné ingredience proti akné v pleťové řadě PURDERM od DADOSENS

Pleťová řada proti akné PURDERM pomáhá lidem s akné již více než 20 let. Přináší systematickou péči s ovocnými kyselinami, allantoinem, kyselinou salicylovou a zinkem, které prokázaly vysokou účinnost v boji proti akné. Řada PURDERM otestovalo 50 lidí a výsledky jsou více než pozitivní.

Pleťová řada PURDERM je vhodná pro lidi s akné (is pozdním akné) a problematickou pletí, kteří se dlouhodobě nedokáží zbavit akné. Tato řada je vhodným doplňkem terapeutické péče, kterou vám určil dermatolog. V případě potřeby lze doplnit SOS krémem s čajovníkem z řady speciální péče od DADOSENS, který léčí akutní zánět a má schopnost uklidnit pokožku téměř okamžitě.