Dizajn_bez_n_zvu_30_

5 kroků péče o zralou, citlivou pleť

Zralá a zároveň citlivá pleť? Většinou máme na výběr jen dvě možnosti – pleťová kosmetika na zralou pleť a kosmetika na citlivou pokožku. Ale co když vaše pleť vyžaduje obě formy péče? Máme k tomu řešení - kosmetická linie REGENERATION E je vytvořena speciálně pro citlivou zralou pleť, která potřebuje regeneraci i zklidnění. Přinášíme vám 5 kroků péče, kterou vaše pleť velmi ocení.

Správná péče o zralou citlivou pleť

Zralá citlivá pleť má svá specifika. Pokud najdete dobrý krém proti vráskám, jeho aktivní látky mohou podráždit citlivou pleť. Na druhé straně vaše krémy na citlivou pleť nemusí mít anti-aging účinek. Jak to vyřešit? Je důležité používat pleťovou kosmetiku, která je obzvláště šetrná k pokožce, nedráždí ji a poskytne jí další benefity, které potřebuje. V případě zralé citlivé pleti je velmi důležité dodat pokožce vlhkost, regeneraci a zklidnění. Citlivá pleť je mnohem náchylnější ztrácet vlhkost, kvůli čemuž rychleji vysychá a tvoří se na ní první vrásky. Obzvlášť citlivá pokožka vytváří méně kolagenu a elastinu, proto se první příznaky stárnutí mohou objevit již po 25. narozeninách.

Jaké složení by měla mít kosmetika pro zralou citlivou pleť? Vítané přísady jsou ektoin, biotin, kyselina hyaluronová, pantenol, bisabolol, vitamíny a cenné rostlinné oleje a vosky. Značka certifikované dermakosmetiky DADO SENS vyvinula linii REGENERATION E, která obsahuje vzácný ektoinový komplex, účinný proti stárnutí a dehydrataci pleti.

Čištění pleti

Prvním krokem by mělo být šetrné, ale vysoce účinné čištění pleti, které nevysušuje kůži. Jemné čištění by mělo vaši pleť připravit na další kroky péče. Čistící pleťové mléko REGENERATION E jemně čistí a zbaví pokožku nečistot, které se na ní nahromadily během noci. Obsahuje také ektoinový komplex, který zpomaluje předčasné stárnutí a podporuje ochrannou bariéru pleti. Hlavní složkou pleťového mléka je kořen lékořice, které citlivou pleť vyživuje a má zpevňující a zklidňující účinek.

Posílení pokožky

Po čištění si pleť zaslouží dostatečnou tonizaci a posílení. K tomuto účelu lze použít pleťový gel nebo hydratační sérum REGENERATION E od certifikované dermokosmetiky DADOSENS. Pleťový gel intenzivně regeneruje a hydratuje pleť až do hlubších vrstev a zároveň ji zpevňuje. Obsahuje ektoinový komplex, biotin, zinek a výtažek z kořene lékořice. Díky pleťovému gelu dokáže naše pleť lépe absorbovat denní nebo noční krém a transportovat jej hlouběji do pokožky.

Pleťový gel můžete nahradit hydratačním sérem REGENERATION E, které má uklidňující a protizánětlivé účinky. Podporuje regeneraci citlivé pokožky a má okamžitý zpevňující efekt. Oceníte, že výrazně redukuje vrásky. Je vhodnou alternativou pro pleťový gel.

Denní a noční pleťová péče

Denní krém by nás měl chránit během dne, úkolem nočního krému je pleť intenzivně regenerovat. Denní a noční krém REGENERATION E od certifikované přírodní kosmetiky DADOSENS se dokonale doplňují. Intenzivně regenerují pleť, vyhlazují jemné vrásky a posilují ji. Pokud je vaše pokožka spíše mastná, doporučujeme denní krém nahradit pleťovým gelem z linie REGENERATION E.Oční krém proti vráskám a otokům

Péče o oči a jejich okolí je důležitá, protože se jedná o nejtenčí kůži na naší tváři. Rychleji ztrácí hydrataci, což může vést ke vzniku prvních vrásek. Oční okrém REGENERATION E redukuje vrásky, tmavé kruhy a otoky, které mohou postihnout oční okolí.

Tip navíc: pleťová maska na výživu a zklidnění pokožky

Občas si pleť žádá extra intenzivní péči. Doporučujeme výživnou krémovou masku, která pokožce dodá vlhkost, vitamíny, minerály a pomůže jí zrelaxovat. Pleťová maska REGENERATION E poskytuje pleti intenzivní péči, odpočinek a okamžité zklidnění. Zanechává vitální a svěží vzhled. Důkazem její kvality a spolehlivého účinku je i ocenění Healthy Living Award, které získala.