DORUČENÍ A DÁREK ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE NAD 1475 kč

SENSACEA

Kosmetická sada SENSACEA Intenzivní sérum na zarudlou, kuperózní pleť + ZDARMA Pleťová emulze 15ml

Rating:
88%
Běžná cena 813 Kč / 50ml + 15ml Akční cena 567 Kč / 50ml + 15ml
Dostupnost: Skladem
-30%
SKU
602317

Exkluzivní sada se skvělým mini produktem zdarma. Prémiová péče v tomto pleťovém programu vám okamžitě zajistí hydratovanou, zklidněnou a posílenou pleť.

  • Výrobok bez živočíšnych prísad a zložiek pochádzajúcich zo zvierat.
  • Patríme medzi spoločnosti, ktoré plnia trvalo udržateľné štandardy a trvalo udržateľný rozvoj, podporujeme ekonomiku a ekológiu a prácu v treťom svete.
  • Spoločnosť s ekologicky udržateľnými výrobkami a službami.

Dárková sada SENSACEA Intenzivní sérum 50ml+Pleťová emulze 15ml

Produkty z linie SENSACEA od certifikované přírodní dermokosmetiky DADO SENS jsou určeny na zarudlou pleť s tendencí ke kuperóze, až po první příznaky stadia rosacey s mírným až středním zarudnutím. Je vhodným doplňkem terapeutické péče u mírného stupně rosacey. Vysoce účinné ošetřující látky z lékořice, Aloe vera a purpurových červených řas při pravidelném používání trvale zjemňují podrážděnou pokožku. Poskytují jí intenzivní hydrataci, ochlazují a redukují zarudnutí tváře. Při pravidelném používání zklidňují podrážděnou pokožku s dlouhodobým účinkem.

Vhodné také pro velmi citlivou pokožku, kuperózu, vhodný doplněk terapeutické péče u růžovky.

Set obsahuje:

SENSACEA Intenzivní sérum 50ml na zarudlou až kuperózní pleť, je také vhodným doplňkem terapeutické péče u mírného stupně rosacey. Viditelně redukuje zarudnutí pokožky.

SENSACEA Pleťová emulze 15ml je určena na zarudlou až kuperózní pokožku. Přípravek pokožku zklidní a hydratuje ji. Redukuje zarudnutí pleti, ochlazuje obličej. Vhodná také pro citlivou pokožku.

 dado sens dermokozmetika benefity dado sens dermokozmetika benefity dado sens dermokozmetika benefity

DADO SENS Dermocosmetics - přírodní dermokosmetika založená na přírodě s extrémně vysokými nároky na citlivou pokožku. Kvalita, čistota a bezpečnost potvrzena certifikační organizací CSE "Certified sustainable economics".

Vyhýbáme se neověřeným a sporným látkám. Obsahuje 0% hliníkových solí, 0% živočišných výtažků, 0% PEG, 0% minerálních olejů, 0% parafínů, 0% syntetických glykolů, 0% silikonů, 0% ftalátů, 0% ethanolaminů, 0% oxybenzonů, 0% formaldehydů, 0% syntetických vůní, 0% mikroplastů. Většina produktů je bez lepku a vegan!

Podrobnosti
SKU602317
UrčeníTvář
EAN4011140215922
VýrobceDADO SENS
Produktová línieSENSACEA
Typ pletiKuperózní a zarudlá pokožka
Balení50ml + 15ml
KategorieSady a sety
Napište svou recenzi
Hodnocený produktKosmetická sada SENSACEA Intenzivní sérum na zarudlou, kuperózní pleť + ZDARMA Pleťová emulze 15ml
Vaše hodnocení